قاعده – حکمرانی کردن کارگردان فیلم نامزد اسکار

قاعده – حکمرانی کردن: کارگردان فیلم نامزد اسکار تاریخ سینما کارگردانی سینمایی انگلیسی کارگردان نامزدی سینمای انگلیس انگلیسی

گت بلاگز اخبار گوناگون فداکاری مادربزرگ ۷۶ ساله جهت نوه معلولش

این زن سالخورده چهار سال است که هر روز ویلچر نوه معلولش جیانگ را از مدرسه تا منزل و بالعکس هل می‌دهد و قصد دارد تا زمانی که زنده است این کار را ادامه دهد.

فداکاری مادربزرگ ۷۶ ساله جهت نوه معلولش

فداکاری مادربزرگ ۷۶ ساله جهت نوه معلولش

عبارات مهم : مدرسه

این زن سالخورده چهار سال است که هر روز ویلچر نوه معلولش جیانگ را از مدرسه تا منزل و بالعکس هل می دهد و قصد دارد تا زمانی که زنده است این کار را ادامه دهد.

به گزارش برترین ها، هیچ کاری نیست که این پیرزن ۷۶ ساله جهت تحصیل و آموزش نوه معلولش نکند. این زن سالخورده که «شی یوینگ» نام دارد چهار سال است که هر روز ویلچر نوه معلولش جیانگ را از مدرسه تا منزل و بالعکس هل می دهد و قصد دارد تا زمانی که زنده است این کار را ادامه دهد.

جیانگ که اکنون ۹ سال دارد در دو سالگی دچار فلج مغزی شده است و والدینش دو سال بعد از هم جدا شدند. مادرش چند بار ازدواج کرد و پدرش جهت کار به گویلین رفت تا بتواند به پسرش یاری کند و هزینه های درمان او را پردخت کند؛ بنابراین مواظبت از او برعهده مادربزرگش قرار گرفت.

مادربزرگ نه تنها چند بار در روز ویلچر این پسر را در مسیر مدرسه هل می دهد بلکه بدنش را ماساژ می دهد، داروهای گیاهی به او می دهد تا بیماریش خوب شود و به او کمک می کند تا راه رود. مدرسه جیانگ ۳ کیلومتر با منزل ارزش فاصله دارد، ولی این زن ۷۶ ساله مجبور است ۸ بار در روز این مسیر را برود. او باید صبح و عصر جیانگ را به مدرسه ببرد و عصر و شب او را از مدرسه برگرداند. یعنی روزانه ۲۴ کیلومتر طی می کند و نیمی از آن را در حال هل دادن ویلچر هست. ولی شکایت نمی کند.

جیانگ با کمک مادربزرگش پیشرفت قابل توجهی داشته و یاد گرفته بایستد و حتی فواصل کوتاه را با حمایت راه برود. او هنوز در گرفتن خودکار در دستش مسئله دارد، ولی پسر باهوشی است و علاقه زیادی به ریاضیات دارد. این مادربزرگ فداکار جهت پیشرفت و تحصیل نوه اش از هیچ چیز دریغ نمی کند.

فداکاری مادربزرگ ۷۶ ساله جهت نوه معلولش

واژه های کلیدی: مدرسه | مادربزرگ | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz