قاعده – حکمرانی کردن کارگردان فیلم نامزد اسکار

قاعده – حکمرانی کردن: کارگردان فیلم نامزد اسکار تاریخ سینما کارگردانی سینمایی انگلیسی کارگردان نامزدی سینمای انگلیس انگلیسی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی چراغ سبزی که احمدی‌نژاد به آمریکا نشان داد ، تصویر العمل احمدی‌نژاد به حمایت بعضی اصلاح‌طلبان از مواضعش

فعال سیاسی و روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد گفت: آقای احمدی‌نژاد مواضع حمایتی مردها بهزاد نبوی، عمادالدین باقی، زن شهیدی و تاجزاده را دید و اعتقاد است اوضاع ر

چراغ سبزی که احمدی‌نژاد به آمریکا نشان داد ، تصویر العمل احمدی‌نژاد به حمایت بعضی اصلاح‌طلبان از مواضعش

تصویر العمل احمدی نژاد به حمایت بعضی اصلاح طلبان از مواضعش/چراغ سبزی که احمدی نژاد به آمریکا نشان داد

عبارات مهم : ایران

فعال سیاسی و روحانی نزدیک به محمود احمدی نژاد گفت: آقای احمدی نژاد مواضع حمایتی مردها بهزاد نبوی، عمادالدین باقی، زن شهیدی و تاجزاده را دید و اعتقاد است اوضاع رو به اصلاح و روشنایی قرار دارد.

بهمن شریف زاده با روایت آخرین دیدارش با محمود احمدی نژاد به خبرآنلاین گفت: من گرایش رو به فزونی جریان های سیاسی کشور مشخصا اصلاح طلبان به سخنان آقای احمدی نژاد و موضع اتخاذی آقای بقایی را مطرح کردم. خود آقای احمدی نژاد نیز نظر داد.

وی افزود: صحبت من به آقای احمدی نژاد براساس اخبار رسانه ها بود که آقای احمدی نژاد نیز این مواضع را دیده بود که بعضی همچون مردها بهزاد نبوی، عمادالدین باقی، زن شهیدی و تاجزاده چنین مواضعی گرفتند، البته بعضی اساتید دانشگاه نیز به خود او مراجعه داشتند. اعتقاد دارم این جو در حال زیاد کردن است.

چراغ سبزی که احمدی‌نژاد به آمریکا نشان داد ، تصویر العمل احمدی‌نژاد به حمایت بعضی اصلاح‌طلبان از مواضعش

این فعال سیاسی نزدیک به محمود احمدی نژاد یادآور شد: آن آقایانی که این صحبت را سریع دریافت کردند از چه گرایش سیاسی به یک حقیقت اذعان می کنند و جهت ارزش مهم نیست که احمدی نژاد دارد این را می گوید بلکه مهم آن است که این حرف دارد در جامعه باز می شود و باید کمک به باز شدن این حرف کرد.

وی راجع به جمع بندی نظر محمود احمدی نژاد راجع به این عنوان اظهار کرد: آقای احمدی نژاد گفت ما رو به اصلاح اوضاع، بصیرت و روشنایی هستیم. فکر مردم قدم به قدم و گام به گام باز می شود. مردم هیچ گاه توقف نمی کنند. دوره ای مردم پیشرفت می کنند و عالی ترین گزینش را انجام می دهند. یعنی باز می شوند و جلو می روند تا اصلاح حاصل شود.

فعال سیاسی و روحانی نزدیک به محمود احمدی‌نژاد گفت: آقای احمدی‌نژاد مواضع حمایتی مردها بهزاد نبوی، عمادالدین باقی، زن شهیدی و تاجزاده را دید و اعتقاد است اوضاع ر

شریف زاده بیان کرد: آقای احمدی نژاد در میان رجال سیاسی و علمی کشور اگر نگویم امیدوارترین، جزء امیدوارترین انسان ها به اصلاح اوضاع هست، منتها اصلاح اوضاع از نگاه او گاهی اوقات با اصلاحات اساسی رو به رو می شود. یعنی اصلاحات اساسی اتفاق می افتد. همین الان شاهدیم و هم به زودی شاهد جلوه های بیشتری از این اصلاحات خواهیم بود. در واقع آنجا که مردم از جهت اقتصادی، دادرسی و وضع قوانین اشکال دارند، اصلاح پیدا خواهد کرد.

وی راجع به انتقادها به وقت ریاست جمهوری احمدی نژاد و نامه نگاری های او به بوش و اوباما با نشانه ارتباط گیری با امریکا اظهار کرد: نوع ارتباط مهم هست، احمدی نژاد هنگامی که اعلام کشور عزیزمان ایران هسته ای کرد، آمریکا تقاضا داشت در گروه مذاکرات قرار گیرد تا او باشد که هسته ای شدن کشور عزیزمان ایران را تأیید می کند. بالاخره ابرقدرت است و نمی خواست وجهه اش در دنیا خدشه دار شود. آقای احمدی نژاد به این اندازه از ارتباط راضی شد که ضمن حفظ عزت و حقوق کشور عزیزمان ایران و اینکه امریکا تحریم نکند، آمریکا در قالب 1+5 باشد و بگوید پذیرفته که کشور عزیزمان ایران هسته ای است.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | آمریکا | ارتباط | احمدی نژاد | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz