قاعده – حکمرانی کردن کارگردان فیلم نامزد اسکار

قاعده – حکمرانی کردن: کارگردان فیلم نامزد اسکار تاریخ سینما کارگردانی سینمایی انگلیسی کارگردان نامزدی سینمای انگلیس انگلیسی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی واکنش کدخدایی به گزینش جان بولتن

سخنگوی شورای نکهبان در تصویر العمل به گزینش جان بولتن به عنوان مشاور امنیت ملی ترامپ عنوان کرد: مراقب باشیم در مخالفت‌ها برابر مردم قرار نگیریم و عمله آمریکا نش

واکنش کدخدایی به گزینش جان بولتن

واکنش کدخدایی به گزینش جان بولتن

عبارات مهم : آمریکا

سخنگوی شورای نکهبان در تصویر العمل به گزینش جان بولتن به عنوان مشاور امنیت ملی ترامپ عنوان کرد: مراقب باشیم در مخالفت ها برابر مردم قرار نگیریم و عمله آمریکا نشویم.

به گزارش ایلنا، عباسعلی کد خدایی منشتر شدن متنی در کانال تلگرامی خود نسبت به گزینش جان بولتن تصویر العمل نشان داد.

واکنش کدخدایی به گزینش جان بولتن

خبر کوتاه است ولی معنا دار. جان بولتن حامی آمریکایی منافقین عالی ترین پست سیاسی را در دولت تمامیت خواه ترامپ بدست آورد! در سالهای اول انقلاب که فضای مبارزه با آمریکا فراگیر بود بعضی از گروهک های تروریستی به دروغ خود را به عنوان تنها گروه مبارز علیه آمریکا جلوه می دادند و شعارهای به اصطلاح ضد امپریالستی آنها گوش فلک را کر کرده بود.

اگر چه مردم همان موقع واکنش‌ها دوگانه این گروهک ها را بر نمی تابیدند و اعتقاد بودند این ها دست آموز خود آمریکا و استکبار هستند و به شعارهای آنها اعتماد نمی کردند. فرقه تروریستی رجوی از همین قماش بود و مردم آنها را نه تنها در برابر آمریکا نمی دیدند بلکه همراه با آنان می دیدند و کارها آنها علیه مردم را در جهت تامین منافع بیگانگان می دانستند. امری که به فاصله یکی دوسال صحت آن محرز شد.

سخنگوی شورای نکهبان در تصویر العمل به گزینش جان بولتن به عنوان مشاور امنیت ملی ترامپ عنوان کرد: مراقب باشیم در مخالفت‌ها برابر مردم قرار نگیریم و عمله آمریکا نش

بعد از اعلام جنگ مسلحانه علیه مردم و ترور فرزندان این مرز و بوم به وسیله گروهک منحرف رجوی ماهیت آنها بر ملا شد و بعد ها در عملیات مرصاد و همدستی آنها با صدام و حامیان او بهتر آشنا شدند. امروز این پرسش اساسی مطرح است که آیا یک سیاستمدار تندروی آمریکایی به پست حساسی گمارده می شود در حالی که مرتب با فرقه تروریستی رجوی نشست و برخاست داشته و از حامیان سرسخت این گروهک آشنا می شود. آیا می توان باور کرد این ها همه اتفاقی است؟ شعار دفاع از خلق و مردم در همان اوائل کار تبدیل شد به ضرورت کشتن مردم و امروز شعار ضد آمریکایی آنها به مفهوم خوابیدن در بغل مخالفین مردم تعییر شده است است.

سوال این است که چه اتفاقی افتاد که شعار مبارزه با امپریا لیست آمریکا تبدیل به همکاری و مزدوری جهت آنها شده است است؟ آیا این قبیل گروهکها از اول ساخته و پرداخته همان استکبار جهانی و به قصد ضربه زدن به مردم و منافع همین مردم به وجود نیامده بودند؟ ضمن اینکه بدیهی است که مخالفین مردم کشور عزیزمان ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران، همه از یک آبشخور سیراب می شوند، آن هم آمریکا و اذناب پلیدش، خواه شعار ضد آمریکایی بدهند و خواه حامی حقوق بشر باشند. و درس امروز اینکه مراقب باشیم در مخالفت ها برابر مردم قرار نگیریم و عمله آمریکا نشویم.

واژه های کلیدی: آمریکا | آمریکایی | تروریستی | گروهک های تروریستی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz