قاعده – حکمرانی کردن کارگردان فیلم نامزد اسکار

قاعده – حکمرانی کردن: کارگردان فیلم نامزد اسکار تاریخ سینما کارگردانی سینمایی انگلیسی کارگردان نامزدی سینمای انگلیس انگلیسی

گت بلاگز اخبار اجتماعی قبرقسطی آخر بازار سیاه

اگر تاکنون جهت خرید منزل و ماشین قسط می پرداختید حالا می توانید قبر قسطی هم داشته باشید و طی ١٢قسط قبری را جهت عزیز از دست رفته تان خریداری کنید. بر اساس لوایح

قبرقسطی آخر بازار سیاه

قبرقسطی آخر بازار سیاه

عبارات مهم : ایران

لایحه تازه شورای شهر راجع به قبرهای بهشت زهرا(س) تصویب شد

اگر تاکنون جهت خرید منزل و ماشین قسط می پرداختید حالا می توانید قبر قسطی هم داشته باشید و طی ١٢قسط قبری را جهت عزیز از دست رفته تان خریداری کنید. بر اساس لوایحی که شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویب و روز گذشته اعلام کرد، هر شهروند که به شرکت بهشت زهرا(س) مراجعه کند از سه طبقه قبر، یک طبقه را به صورت رایگان دریافت می کند و دو طبقه باقی مانده خالی را به صورت یارانه ای با قیمت یک میلیون تومان دریافت خواهد کرد و اگر توان پرداخت این مبلغ را نداشته باشد به موجب این لایحه شرکت بهشت زهرا(س) می تواند تا ۱۲قسط آن را تقسیط کند.

سعید خال، مدیرعامل شرکت بهشت زهرا(س) این لوایح را تشریح کرده و گفته: «دولایحه تحت عنوان دستورالعمل نحوه اعمال تخفیف و تقسیط هزینه های خدمات قابل عرضه در سازمان

قبرقسطی آخر بازار سیاه

بهشت زهرا(س) و اصلاحیه مصوبه تعیین بهای خدمات قابل عرضه در شرکت بهشت زهرا(س) در صحن علنی شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح شد و با رأی مثبت اکثریت اعضا به تصویب رسید که تصویب این لوایح در شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خط بطلانی بر شایعه های قبر نجومی و قبر میلیاردی هست. به موجب این لوایح حداقل قیمت قبر در بهشت زهرا(س) به صورت رایگان و حداکثر قیمت قبر در قطعات قدیمی شرکت که بیش از ۴۵سال از عمر آن گذشته حداکثر ۱۶میلیون تعیین شده است و بنابراین هیچگونه زیاد کردن قیمتی در زمینه قیمت قبور نداشته و صرفا شرایط و تسهیلات جهت افرادکم بضاعت تسهیل شده است است.»

این گفته ها در حالی است که پیش از این خبر زیاد کردن قیمت قبرها آمده و دلیلش هم زیاد کردن نداشتن قیمت خدمات قابل ارایه بهشت زهرا ا(س) از سال ۹۰ تا به امروز اعلام شده است بود و بر اساس لايحه اصلاح تعرفه خدمات شرکت بهشت زهرا(س)، قیمت ها افزايش يافت.

اگر تاکنون جهت خرید منزل و ماشین قسط می پرداختید حالا می توانید قبر قسطی هم داشته باشید و طی ١٢قسط قبری را جهت عزیز از دست رفته تان خریداری کنید. بر اساس لوایح

به این ترتیب قبور باقي مانده در قطعات قديمي، فاز اول و دوم که تکميل يا در حال تکميل اند، گران تر از قبور فاز سوم به فروش مي رسند و اگر بازار سياهي هم باشد، براي همين بخش هست. بر اين اساس، با توجه به تکميل شدن ٩٥درصد ظرفيت قبور فاز دوم بهشت زهرا(س) هزينه قبور باقيمانده فاز دوم از قطعات ٢٠٠ تا ٢٥٨ به قيمت ٩ميليون تومان و طبقات زيرين و فوقاني قبور در قطعات ٣٠٠ تا ٣٢٥ فاز سوم که تکميل و تجهيز شده است تا پرشدن ظرفيت ٧٠درصدي يک ميليون تومان هست. قيمت قبر در فاز سوم که احتمالا تنها نقطه عمومي براي دفن اموات تهراني ها خواهد بود، بعد از عبور از ٧٠درصد ظرفيت تا ٤,٥ ميليون تومان افزايش مي يابد.

در قیمت هاي جديد هزينه سنگ قبر ١٠٠هزار تومان، هزينه آماده سازي قبر ٥٠هزار تومان، راه اندازی سنگ قبر ٥٠هزار تومان، نگهداري متوفي در سردخانه روزانه ٢٠هزار تومان، تابلوي سر مزار ١٥هزار تومان، ترمه ٤٠هزار تومان و کاور بسته بندي متوفي ٢٠هزار تومان تعيين شد. ضمن اينکه اگرچه دفن در مساجد امامزاده ها و بقاع متبرکه ممنوع هست، ولی در صورت دفن مجاز بابت هر متوفي حداکثر ٥ درصد مبلغ دريافتي يا معادل يک ميليون و ٥٠٠ هزار تومان بايد در وجه سازمانبهشت زهرا(س) واريز شود.

پیش از این خبرهای بسیاری راجع به قیمت های نجومی قبر و همچنین بازار سیاه در این خصوص وجود داشت. خبرهایی که تکذیب شد و خال اعلام کرد تاکنون قبری زیاد از ١٥میلیون تومان در بهشت زهرا(س) به فروش نرسیده و حتی در سال ۹۶، ۲۲ هزار و ۳۰۰ قبر رایگان به شهروندان اهدا شده است هست. با این وجود همچنان خبرهایی از دلالی در این بازار به گوش می رسد و حالا باید منتظر ماند و دید ماجرای قبرهای اقساطی به کجا خواهد رسید.

قبرقسطی آخر بازار سیاه

شهروند

واژه های کلیدی: ایران | بازار | قطعات | رایگان | شورای شهر | شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz